Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

372-2014

Линкови

Highslide JS
- !


ГРАЃАНИТЕ ЗА УСПЕШНА ДЕЦЕНТРАЛИЗАЦИЈА


::
.

:
 • ;
 • ;
 • , ;
 • ;
 • ;
 • ;
 • ;
 • , ;
 • , ;
 • ;
 • , ;
 • , ;
 • ;
 • .

.


Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Фотографија на неделата

-
-

Корисни линкови


 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©