Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

:: ::
, , , , , ...

:

- O

-

-

-

:
-   urbanizam@ohrid.gov.mk

...


Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©