Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

:: ::
, .

, .

:
- sovet@ohrid.gov.mk

2018:

  •  

 

 

 


Настани

Јун 21 Ден на Охридското езеро

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©