Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

::

 E-mail: lokalensovetnamladi@ohrid.gov.mk

. , - 12 2013 . ( ).

 

, -

,

,

,

 

 

( )

 

,,

1. ;

2. ;

3. ;

4. ;

5. , ;

6. ;

7. ;

8. ;

9. , ;

10. ;

 

,,

1. , ;

2. , ;

3. , , ;

4. , ;

5. , ;

6. , , ;

 

, (7-11 2013 .)

(16-22 2013 .)

- (9-10 2013 .)

1 - / , (1-7 2013 .) (5 2014 .)Настани

Јул 29 Интернационална Охридска Регата 29/30 јули 2017

Авг 2 Илинден - Ден на Републиката

Авг 7 Недела на Свети Климент Охридски-летен

Календар на настани

Актуелни информации

Highslide JS
2017

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©