Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::

, .
.


o (249KB) 

. 8 (. , .13/2006), 1 2006 , - , , :


-
. " " . 57
6000 , .
.: +389 46 262 492    +389 46 279 521
e-mail: odnosisojavnost@ohrid.gov.mk simonilievski@ohrid.gov.mk

o
     1. - o
     2.
     3.
     4.
     5.
     6.

.

:

 

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©