Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

Фотографија на неделата

:: :: ::

 


Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден - Ден на Републиката

Авг 7 Свети Климент Охридски-летен

Календар на настани

Актуелни информации


2015

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©