Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
. ȓ
Untitled Document

, ࠠ „. “ - 120 .

„ “ - „“.
. , „ “ : „. “

. .

, ’ .
.

:  240  
: 06.12.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©