Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ ӏ 2019
Untitled Document

11.12 2018 () 12:00 2019 .

- 2019 ZIP "Downloads" .

:  284  
: 06.12.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©