Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, 8- „ “- , , , .

,   ( ) , „ “, ( .) „ 2602“ ( ), „ “.

06.12. 2018 () , .

„ . “ 08.12.2018 ( ) , 11 .

:  278  
: 04.12.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©