Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
֓
Untitled Document

..  7- .  66 .  

   42 10, 20 30    .. : 30- , 20- 10- .

 

:  131  
: 07.11.18

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©