Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
- ȓ
Untitled Document

- , , . - , .

, , .

, ... , , . - , ...

- . - , : , . , , . , , , ( ) , , , - , .

:  352  
: 12.10.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©