Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ
Untitled Document

. Taste Ohrid .

.

 . , . . , , ,

, .  , Su Hotel.

- . . , , . .

, .

- , 弝 , , . .

ࠠTaste Ohrid 2018, , , , , .

- . , . .

ࠄTaste Ohrid 2018, , .

Taste Ohrid, . .

, , . , , , , ..

Taste Ohrid 2018 , .

:  404  
: 12.10.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©