Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
OHRID GASTRO TOUR
Untitled Document

https://tasteohrid.mk/

12- 14- , Ohrid Gastro Tour , , .

/ , , , - . .

.

:  441  
: 03.10.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©