Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ Ł ȣ INSCOSES 2018
Untitled Document

, . - 14- INSCOSES 2018.

, , , , .

. , , . , , . 

, , , , .

:  325  
: 14.09.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©