Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , . . , .

- .
, . , , .  , , , .
- , - . , .
, . . , . , . , , -
.

, , .

, 25- , , .

:  450  
: 13.09.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©