Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, . , , 2017/18.

, , , , 弝 . 弝 . , , , , . , 18 , 18 , , , .

. , , , .

.

:  783  
: 10.08.18

Настани

Авг 23 Меѓународен хорски фестивал

Авг 25 Охрид фест„Охридски трубадурии“

Сеп 8 Ден на независноста на Република Македонија

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©