Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Γ
Untitled Document

, .

, , , , , , . , 13- , . , . , , , , .

, , . , , , , , .

, .

:  812  
: 09.08.18

Настани

Авг 23 Меѓународен хорски фестивал

Авг 25 Охрид фест„Охридски трубадурии“

Сеп 8 Ден на независноста на Република Македонија

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©