Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
39-

, , .

, , . .

2,5 30- , , .

, 10 16 16 .

39- .

:  287  
: 02.08.18

Настани

Авг 23 Меѓународен хорски фестивал

Авг 25 Охрид фест„Охридски трубадурии“

Сеп 8 Ден на независноста на Република Македонија

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©