Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

39 40 (. ̓ .5/2002) 26 31 (. .8/2007), :


, , 13.07.2018 () 10,00 .
.
:

͠

1. - .


,

:  432  
: 12.07.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©