Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
58. Γ
Untitled Document

800 27 , , 58. - „ “.
, 12 , , .

, , .

58. „ “. . . . „ “ . . , - .

, .  .

. . . - .

.

. , . . , „“. .

. .

. , . . . . - .

„ “ , ʜ, , , , - „ “, .

, , , . „“ , , , . „ “ , . , , .

:  373  
: 11.07.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©