Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ ΍
Untitled Document

, , ,  . , 14- , . . , .

, , , - .

:  528  
: 11.07.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©