Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ 1
Untitled Document

, , ,  1   . -  .

, , , .

-  , , . . ,  .

  , , , , 弝 .

, , .

-  , , . , , ,  .

, , , .

:  333  
: 11.07.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©