Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, 57 .

, , .

- , , . , , , , , . , , , , , , , . , . , , , , . , .

, . , , .

, , .

. -. - .

.

:  500  
: 04.07.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©