Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ -
Untitled Document

- () (. .190/17) , , ., - , 06.07.2018 (), 10 .

-, - , .

:  371  
: 04.07.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©