Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ
Untitled Document

e , .

o , . 80% 01.01 30.06.2018 .

() , . . , .

2 . , .

( ) , .

: .

:
-
-
-
- ( )

:  244  
: 03.07.18

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации
Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©