Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , 11 .

- . ““ “ “, , . . .

, . , .

:  445  
: 13.06.18

Настани

Јун 21 Ден на Охридското езеро

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©