Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ғ
Untitled Document

. , , .

, . , , . .

, , .

. , .

, .

- , . , , , .

, . , , .
.

:  230  
: 07.06.18

Настани

Окт 18 Патронен празник на ОУТУ „Ванчо Питошески“

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©