Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ
Untitled Document

““ , . ༝ , .

  • - . 2 11 , , 15 9 . , . , , .

:  1355  
: 05.06.18

Настани

Авг 23 Меѓународен хорски фестивал

Авг 25 Охрид фест„Охридски трубадурии“

Сеп 8 Ден на независноста на Република Македонија

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©