Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
LAKTIVE TOURISM
Untitled Document

LAKtive Tourism COSME , , .

o LAKtive Tourism , .
, .

, .
  , , , , .

:  1341  
: 11.05.18

Настани

Окт 18 Патронен празник на ОУТУ „Ванчо Питошески“

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©