Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::

. , SMS .

() , ( ) ( ) .


[ pdf ]

.

.

- : komunalen.razvoj@ohrid.gov.mk

:  1730  
: 23.04.18

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©