Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ Ł Σ
Untitled Document

, , , .

- , , . , , . , condition sine qua non , , , .

, , .

.

:  1341  
: 16.04.18

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©