Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
-
Untitled Document

- 2 200. 6 , .

„“ . 120 000 , ࠠ .

.

:  1327  
: 12.04.18

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©