Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, A .  .

, . . 365 , .

, . .

 , .

:  1377  
: 05.03.18

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©