Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ί ţ
Untitled Document

, . .

, - . .

. - , . , .

:  1222  
: 02.03.18

Настани

Јун 21 Ден на Охридското езеро

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©