Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ǣ Σ EUROPA MAGAZIN
Untitled Document

Europa Magazin , - , . .

 

...

 

:  1276  
: 01.03.18

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©