Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, 䠠 蠠 , 140 110 .

“ “- . .

:  1296  
: 27.02.18

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©