Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
..
Untitled Document

(27.02.2018), 06.03.2018 18 .

...

:  1269  
: 27.02.18

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©