Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ţ
Untitled Document

, . . .

, , . , , , .

, , 弝 .

:  1290  
: 27.02.18

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©