Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ȍ
Untitled Document

" " . .

V- 4 " ", , , 28.02.2018 .

, .

:  1221  
: 26.02.18

Настани

Јун 21 Ден на Охридското езеро

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©