Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , . .
, , , , , .

, , . . , . , .

:  1222  
: 23.02.18

Настани

Јун 21 Ден на Охридското езеро

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©