Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
.. ţ
Untitled Document

.. (22.02.2018), 01.03.2018 19 .

 

:  1223  
: 22.02.18

Настани

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Јул 6 Годишнина од формирањето на првата востаничка чета во с. Велгошти

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©