Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , - .

, 10 , 7,5 5 , ( ), ( ) 5 . , , .

, , . , , 300 , 250 200 ( ) 150 , ( ) .

:  261  
: 21.02.18

Настани

Мар 22 Светски ден за заштита на водите

Апр 7 Светски ден на здравјето

Апр 8 Меѓународен ден на Ромите

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©