Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, (21.02.2018 . ) , , 11 , - , .

, , , , .

:  1284  
: 20.02.18

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©