Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

. . .. , . - , , .
- - .

- - .

. , . ࠠ .

:  1229  
: 19.02.18

Настани

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Јул 6 Годишнина од формирањето на првата востаничка чета во с. Велгошти

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©