Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
:
Untitled Document

19.02.2018 , 15 , - 2018 .

. , .

:  1280  
: 19.02.18

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©