Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ £ EUROPA MAGAZIN
Untitled Document

Europa Magazin , , , - .

- , , .

 

:  1218  
: 15.02.18

Настани

Јун 21 Ден на Охридското езеро

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©