Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
.. ֓
Untitled Document

.. .   , : , , .

...

:  1300  
: 14.02.18

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©