Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ ȁ
Untitled Document

, , - 7- .

. , , .

, .

, 8- .

:  105  
: 09.02.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©