Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Γ
Untitled Document

100   - .            - .

     , .

    , , , .

:  784  
: 08.02.18

Настани

Мај 31 Светски ден на борба против пушењето

Јун 5 Ден на екологијата

Јун 21 Ден на Охридското езеро

Календар на настани

Актуелни информации

1000 ȣ


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©