Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
-
Untitled Document

.

  ,

1.

2.

3.

  09.02.2018 . () 14 .
 
.  

 

:  1226  
: 07.02.18

Настани

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Јул 6 Годишнина од формирањето на првата востаничка чета во с. Велгошти

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©